Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Важлива інформація про нарахування пільг та субсидій

Важлива інформація про нарахування пільг та субсидій

Автор: admin1 от 20-11-2019, 16:05
 (голосів: 0)

Важлива інформація про нарахування пільг та субсидій На звернення жителів району щодо призначення житлової субсидії з місяця, у якому була нарахованапільга на оплату житлово-комунальних послуг, управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації повідомляє:

Якщо до складу домогосподарства входить особа, яка має право на пільги з оплати житлово-комунальних послуг, субсидія призначається з місяця, що настає за місяцем, в якому нараховано пільги, але раніше місяця подання заяви.

Таким чином, у разі подання заяви про призначення житлової субсидії у місяці, в якому нараховано піьгу на оплату житлово-комунальних послуг, субсидія призначається з наступного місяця.

З урахуванням зазначеного, у випадку коли, наприклад, у жовтні нарахована і пільга, і субсидія, сума субсидії у листопаді зменшується на суму нарахованої субсидії у жовтні.

При цьому, якщо пільговик виявив бажання повернути на рахунок органу соціального захисту населення суму нарахованої пільги за жовтень, субсидія може бути призначена з місяця звернення за її призначенням, тобто з жовтня.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua