Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Важлива інформація для одержувачів пільг на ЖКП

Важлива інформація для одержувачів пільг на ЖКП

Автор: admin1 от 18-11-2019, 16:30
 (голосів: 0)

Важлива інформація для одержувачів пільг на ЖКП Споживачі, які отримують пільги на оплату житлово-комунальних послуг, відтепер не бачитимуть їх розміри у своїх квитанціях. З 1 жовтня в рахунках ЖКГ буде вказана повна вартість спожитих послуг. Пільгові гроші, які раніше нараховували безпосередньо надавачам житлово-комунальних послуг, отримуватиме «Ощадбанк», на автоматично створений рахунок пільговика. Потім «Ощадбанк» перераховуватиме кошти житлово-комунальним організаціям.

Для тих пільговиків, які виявили бажання і надали до управління праці та соціального захисту населення до 15 жовтня заяви про отримання пільг в готівковій формі, - вони їх вже отримали, починаючи з 4 листопада, на власні рахунки. Для тих пільговиків, які не виявили бажання отримувати пільгу готівкою, застосовується механізм автоматичного безготівкового надання пільг. Безготівкова форма передбачає автоматичне створення в Ощадбанку облікового запису одержувача пільг, на який перераховуються кошти індивідуально для кожного пільговика. Після надходження коштів на обліковий запис банк здійснює переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців послуг."

Банк має повідомити пільговику про стан розрахунків за послуги після 18 числа кожного місяця. Це може бути СМС-повідомлення на особистий телефон пільговика про залишок платежу за кожну послугу. Також інформацію можна отримати безпосередньо у банку.

Про стан нарахування та перерахування коштів з Ощадбанку можна отримати інформацію в особистих кабінетах пільговиків в Ощадбанку. Особистий кабінет пільговика можна переглянути на офіційному сайті Ощадбанку, увійти до якого можна через інші розділи-«Безготівкова монетизація пільг і субсидій»-«Фізичним особам»-і далі іде «Особистий кабінет субсидіантам і пільговикам». Тут запрошується номер мобільного телефону, і на підставі цього дозволу входу в особистий кабінет можна переглянути всі нарахування і всі перерахування, які були здійснені державою за пільговика.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua