Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації повідомляє

Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації повідомляє

Автор: admin1 от 14-11-2019, 11:37
 (голосів: 0)

Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації повідомляєУправління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації повідомляє, що передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

- Пільги надаватимуться у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк».

- Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі.

За заявою пільговика надання пільги може проводитись у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», відкритий пільговиком, реквізити рахунка мають бути вказані у заяві.

Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у готівковій формі, виникне заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, про що орган соціального захисту населення повідомлятимуть надавачі послуг, пільга буде надаватися йому з наступного місяця у грошовій безготівковій формі.

Розрахунки суми пільг будуть проводитися в ЄДАРП (Єдиний Державний автоматизований реєстр пільговиків), тому передбачено внесення до Реєстру інформації про пільговика, який має право на відповідні пільги.

Для включення до Реєстру інформації про пільговика необхідно подати до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації (фактичного проживання):

- копії документів, що підтверджують право пільговика та членів його сім'ї на пільги (з пред'явленням оригіналів цих документів);
- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів;
- інформацію про характеристику житла та послуги, щодо отримання яких він має пільги та реально ними користується. Заявнику при собі мати оригінал паспорта.

У зв'язку з цим просимо всіх отримувачів пільг звернутися до управління праці та соціального захисту населення за адресою:  м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 41, каб. №2 для забезпечення внесення до Реєстру пільговиків інформації для розрахунку розміру пільг та їх виплати.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua