Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Робоча група провела чергове засідання

Робоча група провела чергове засідання

Автор: admin1 от 30-10-2019, 12:58
 (голосів: 1)

Робоча група провела чергове засіданняСьогодні, 30 жовтня, відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.

Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Івана Палько, яким було озвучено найбільш актуальні порушення трудового законодавства.

На засідання були запрошені суб’єкти господарювання у яких, за даними фіскальної служби сума середньої заробітної плати найманих працівників за вересень 2019 року менша за мінімальну.

У ході засідання з роботодавцями проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства в частині підвищення рівня оплати праці, дотримання норм мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час, контролю за дотриманням рівня соціальної захищеності найманих працівників та відповідальності роботодавців за використання їх праці.

Робоча група провела чергове засідання

Робоча група провела чергове засідання

Робоча група провела чергове засідання

Робоча група провела чергове засідання

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua