Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Робоча група РДА працювала з підприємцями Лішні та Модрич

Робоча група РДА працювала з підприємцями Лішні та Модрич

Автор: admin2 от 3-10-2019, 12:01
 (голосів: 0)

Робоча група РДА працювала з підприємцями Лішні та МодричВчора, 2 жовтня робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення працювала на місцях. Було проведено роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які діють на території Лішнянської та Модрицької сільської ради та використовують найману працю.
У виїзному засіданні взяли участь головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області, представники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області, відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості управління економічної політики, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації.
Проведена роз'яснювальна робота з керівниками та працівниками щодо дотримання трудового законодавства з питань оплати праці. Керівники попереджені про необхідність офіційного оформлення своїх працівників, збільшення рівня заробітної плати і дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень згідно з чинним законодавством.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua