Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » З 1 жовтня стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг

З 1 жовтня стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Автор: admin2 от 2-10-2019, 12:42
 (голосів: 0)

З 1 жовтня стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послугМонетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг почнеться з 1 жовтня 2019 року. Про це повідомляє управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.
Паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі - готівкова і безготівкова.
Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього Ощадбанк вестиме персоніфікований облік пільговиків і коштів, які поступатимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Потім кошти переказуватимуть на рахунки управителів, об'єднань, виконавців комунальних послуг.
Цей механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати. Йдеться, передусім, про людей літнього віку,
Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим на підставі поданих  до 15 жовтня  2019 р.особисто заяв до органів соціального захисту населення, які формуватимуть щомісячно до 25 числа реєстри пільговиків і передаватимуть їх Мінсоцполітики. Після чого, Міністерство, обробивши отримані реєстри, направить їх до Ощадбанку та переказуватиме зазначеному банку кошти для виплати монетизованих пільг.
Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх зі свого рахунку у будь-який час.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua