Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Відбулося засідання робочої групи з легалізації зайнятості

Відбулося засідання робочої групи з легалізації зайнятості

Автор: admin2 от 18-09-2019, 14:52
 (голосів: 0)

 

Відбулося засідання робочої групи з легалізації зайнятостіВиплата заробітної плати в «конвертах» – проблема, яка гостро стоїть в нинішніх нестабільних економічних умовах, одна з найбільших перепон в економічному та соціальному розвитку як району, так і держави в цілому. "Є чимало суб’єктів господарювання, які не хочуть працювати в правовому полі, і, насамперед, це стосується виплати заробітної плати в «конвертах», на черговому засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення,"- наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. 
На сьогодні легалізація виплати заробітної плати, цивілізоване оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками – це завдання загальнонаціонального масштабу, адже від рівня заробітної плати найманих працівників прямо пропорційно залежать надходження податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення бюджету.
У ході засідання з роботодавцями проведено превентивно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання найманої робочої сили, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. Досконально проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня.
Також на засіданні робочої групи було обговорено питання щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.
Суб'єктам господарювання нагадали про своєчасність та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок. Подавати звітність до органу доходів і зборів за основним місцем обліку платника єдиного внеску у строки, порядку та за формою, що визначені законодавством.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua