Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » З 1 жовтня починається монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг

З 1 жовтня починається монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Автор: admin2 от 17-09-2019, 16:00
 (голосів: 0)

З 1 жовтня починається монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послугУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що з 1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі - готівкова і безготівкова”.
Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк.
Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально.
Після того “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”.
“Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сили та час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати”.
За особистою заявою пільговика, пільги можуть надаватись у готівковій формі з місяця , що настає за місяцем подання такої заяви в управління праці та соціального захисту, у якій зазначаються реквізити поточного рахунку, відкритого в АТ «Ощадбанк».
При цьому пільговики яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги (газ, світло, вода) з урахуванням суми пільги виплаченої їм готівкою.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua