Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Триває роз'яснювальна робота з підприємцями щодо легалізації зайнятості

Триває роз'яснювальна робота з підприємцями щодо легалізації зайнятості

Автор: admin2 от 8-05-2019, 12:34
 (голосів: 0)

Триває роз'яснювальна робота з підприємцями щодо легалізації зайнятостіСьогодні відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. 
На засідання були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату нижче від мінімального законодавчо встановленого розміру та тих, які знаходяться в зоні ризику (середня заробітна плата на рівні 4173- 5500 грн).
Підприємцям в черговий раз нагадали про необхідність легалізації трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів, дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.
Також було звернуто увагу на те, як залежить зарахування трудового стажу працівникам від сплати єдиного соціального внеску роботодавцями.
За результатами засідання рекомендовано СПД поступово збільшувати розмір заробітної плати найманим працівникам.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua