Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Про надання пільги та субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у 2019 році

Про надання пільги та субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у 2019 році

Автор: admin2 от 4-04-2019, 12:33
 (голосів: 0)

Про надання пільги та субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у 2019 роціУправління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації звертає увагу на те, що пільга або субсидія для відшкодування витрат на придбання  твердого палива та скрапленого газу, як і раніше, призначається на календарний рік. Такою допомогою мають можливість скористатися ті сім’ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо та балонний газ для приготування їжі. Субсидія на тверде паливо надається і виплачується один раз на рік у готівковій формі на особовий рахунок Ощадбанку, при цьому житлова субсидія на електроенергію надається згідно нових змін, тобто у грошовій формі шляхом перерахування суми нарахованої субсидії на спеціальний рахунок відкритий в Ощадбанку.
У зв’язку з цим, щоб отримати субсидію для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу в 2019 році необхідно особисто надати у відділ субсидій заяву, декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням субсидії. До заяви подати довідку про склад сім’ї, заява, декларація, де вказати номер мобільного телефону та відкритий рахунок в Ощадбанку. 
Для отримання пільг на придбання твердого та рідкого побутового палива та скрапленого газу особам, які мають право на пільги та не користуються програмою житлових субсидій необхідно подати до сільської (селищної) ради, ОТГ (за місцем реєстрації) заяву та довідку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.
Право на пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу мають:
без урахування  середньомісячного доходу сім’ї пільговика – особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, особи постраждалі від аварії на ЧАЕС 1 та 2 категорії, ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани Національної поліції;
з  урахуванням середньомісячного доходу сім’ї пільговика. Це стосується громадян, які мають статус: учасника війни, жертв нацистських переслідувань, багатодітної сім’ї, особи ЧАЕС 3 категорії, сільського педагога на пенсії, сільського працівника бібліотеки на пенсії, сільського медика на пенсії та інші.
Багатодітним сім’ям, яким право на пільги визначається з урахуванням середньомісячного доходу сім’ї, у разі закінчення строку права на пільги необхідно також надати довідки відсутність доходів за попередні шість місяців, що передують місяцю звернення та декларацію про доходи відповідної форми (оформлюється безпосередньо в управлінні). 
До сукупного доходу  сім’ї пільговика включаються нараховані: пенсія, заробітна плата, грошове забезпечення, стипендія, доходи від підприємницької діяльності. Для працездатних осіб, у яких відсутні доходи до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на відповідний місяць.
З 01.01.2019р. розмір податкової соціальної пільги при розрахунку середньомісячного доходу сім’ї пільговика становить 2690,00 грн.
Розрахунок вартості твердого палива та скрапленого газу на 2019 рік складає:
одна тонна вугілля – 2593,85 грн.;
один балон скрапленого газу – 259,39 грн.
         
У разі необхідності додаткову інформацію з цього питання можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації за адресою: м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 41 
з питань надання пільг на тверде паливо готівкою  кабінет № 2, тел. 3-89-71
з питань надання субсидій готівкою – відділ субсидій, тел. 41-00-45

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua