Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Не покидай рідного дому! Працюй в Україні!

Не покидай рідного дому! Працюй в Україні!

Автор: admin1 от 21-02-2019, 10:45
 (голосів: 0)

Не покидай рідного дому! Працюй в Україні!Чого прагне кожна людина? Шукати і знаходити, діяти і створювати, працювати і насолоджуватися, жити і бути потрібною. Одним словом, звичайної стабільності. Так, аналізуючи економічну та політичну ситуацію в Україні, мабуть, майже в кожного виникало бажання поїхати за кордон у пошуках того, що сьогодні так важко відшукати у власній державі. Бажання земні й зрозумілі - людина погоджується працювати чесно і важко, але за достойну винагороду, щоб забезпечити собі гідні умови для існування й мати впевненість у майбутньому.

Але як бути впевненим у тому, що фірма або приватна особа, що пропонує послуги з оформлення документів для виїзду за кордон, працює чесно? Пощастило, якщо у вас є підтверджена інформація, що завдяки цій організації, наприклад, ваші знайомі успішно працевлаштовані, або ж навпаки - відгуки про фірму негативні і вам про це відомо. Але якщо ви випадково побачили цікаву пропозицію (майже всі вони складені однаково): "робота для всіх, без вікових обмежень, заробітна платня - тисячі "у.о." на місяць, швидке оформлення документів і таке інше, - все, що хоче чути людина, то не факт, що потім все буде так, як написано.

Тож, зверніть увагу на наступну Інформацію:
По-перше, не погоджуйтесь на пропозицію виїзду на роботу за туристичними, гостьовими, студентськими візами. Ці типи віз не дають права на роботу, і в країні прибуття існує реальна загроза відчувати себе людиною третього ґатунку, виконуючи важку роботу за копійки, мати проблеми з контролюючими органами країни, бути депортованим і втратити всі шанси на виїзд за кордон у майбутньому.
По-друге, поцікавтесь у Міністерстві праці та соціальної політики або у місцевому центрі зайнятості, чи є у фірми позитивний досвід працевлаштування за кордоном.
Підписання трудового договору є обов'язковим, він повинен бути написаний зрозумілою для вас мовою, містити повну інформацію про умови оплати та роботи. Остерігайтесь пропозицій, в яких вам пропонують роботу, яка не вимагає жодної кваліфікації в таких країнах, як США, Канада, Великобританія, та й в інших розвинених країнах - дозвіл на таку роботу і робочу візу вам не дадуть.

Памятайте! Нелегальний трудовий мігрант є абсолютно незахищений та безправний, він випадає з легального соціуму і при настанні будь-якого інциденту, пов’язаного з травматизмом, опиняється один на один з цією проблемою!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua