Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

Автор: admin1 от 13-02-2019, 12:31
 (голосів: 0)

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної платиВиведення бізнесу з «тіні» є одним з пріоритетних завдань, які стоять сьогодні перед робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Під час зустрічей з представниками бізнесу члени робочої групи постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо вимог законодавства про працю.

Сьогодні, 13 лютого, відбулося чергове засідання робочої групи, яке провів заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас та за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Марії Гучко.

Вона озвучила найбільш актуальні порушення трудового законодавства та розміри штрафних санкцій.

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної платиРобоча група, до складу якої входять  представники фіскальних органів, Пенсійного фонду, центру зайнятості, відділу економіки та управління праці та соціального захисту населення провела детальний аналіз списку платників-мінімізаторів за грудень 2018 року поданий ГУ ДФС у Львівській області та заслухала ряд суб’єктів підприємницької діяльності, яким було проведено інформаційно-роз’яснювальну щодо дотримання вимог трудового законодавства.

 З’ясовано, що недотримання встановленого законодавством мінімального рівня заробітної плати на цих підприємствах сталися через об’єктивні та суб’єктивні причини. Також було обговорено ряд проблемних питань, а саме необхідності дотримання роботодавцями мінімальних державних гарантій в оплаті праці, легалізації найманої робочої сили, дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.

За результатами засідання було надано низку доручень, зокрема  рекомендовано СПД поступове збільшення розміру заробітної плати найманим працівникам.

На сьогодні виплата нелегальної заробітної плати «у конвертах» все більше набуває характеру соціального явища, вкрай загрозливого для економіки держави, оскільки призводить до приховування від оподаткування значних сум нелегально виплаченої заробітної плати, зменшує надходження страхових внесків до Пенсійного фонду України, обмежує можливості пенсіонерів реалізовувати своє право на гідні пенсії.

 

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua