Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Роз’яснення щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Роз’яснення щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Автор: admin2 от 13-09-2018, 16:06
 (голосів: 0)

Роз’яснення щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхуванняУ зв’язку з наближенням опалювального періоду 2018-2019рр. повідомляємо що житлова субсидія жителям району не призначається у таких випадках:

якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, і в цьому періоді за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії;

якщо вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;

та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Проте, відповідно до чинного законодавства такі особи, мають право звернутись із заявою щодо надання житлової субсидії за рішенням комісії, при умові якщо вони добровільно сплатили єдиний соціальний внесок.

Тому, надаємо роз’яснення особам, які виявили бажання сплатити єдиний соціальний внесок.

Статтею 10 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язке державне соціальне стархування» передбачена добровільна сплата єдиного внеску. З особою, яка подала заяву про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, органом доходів і зборів в строк не пізніше ніж 30 календарних днів з дня отримання заяви укладається договір про добровільну участь відповідно до типового договору.

Договір укладається органом доходів і зборів (ДФС)

Договором про добровільну участь може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню. Сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2.

Згідно Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на зогальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015р №449 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 07 травня 2015р. за №508/26953 (зі змінами) передбачено форму Типового договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (одноразова сплата єдиного внеску) (додаток № 5), що містить дані про розмір єдиного внеску та період, за який він сплачується.

На підставі укладеного договору про добровільну участь у системі зогальнообов’язкового державного пенсійного страхування, оформленого в установленому порядку у якому зазначається період, та платіжного документу про сплату такого внеску, житлова субсидія призначається із урахуванням вимог Положення про порядок призначення житлових субсидій що затверджене постановою КМУ від 21.10.1995р № 848 (в редакції постанови КМУ від 27. 04. 2018р . № 329)

За додатковою інформацією звертатися до органів державної фіскальної служби.


Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Галина Чапля

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua