Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Про роботу з учасниками АТО та їхніми сім'ями йшлося на нараді в РДА

Про роботу з учасниками АТО та їхніми сім'ями йшлося на нараді в РДА

Автор: admin2 от 31-08-2018, 15:34
 (голосів: 0)

Про роботу з учасниками АТО та їхніми сім'ями йшлося на нараді в РДАСьогодні в райдержадміністрації відбулася нарада з працівниками соціальних служб району. Йшлося про надання підтримки учасникам АТО, ООС та їхнім сім'ям.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад зазначив, що це питання залишається одним з найважливіших у роботі райдержадміністрації та підрозділів, які взаємодіють з цією категорією мешканців району. Ця тема також перебуває на особливому контролі в облдержадміністрації. Він зробив наголос на постійній комунікації з учасниками АТО, членами сімей загиблих та померлих для отримання повної інформації про їхні потреби та проблемні питання, вирішенняПро роботу з учасниками АТО та їхніми сім'ями йшлося на нараді в РДАяких перебуває в компетенції місцевих органів влади. Начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля повідомила, що на даний час стоїть першочергове завдання — вивчення потреб, пов'язаних з майбутнім опалювальним сезоном.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua