Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Порядок придбання житла для учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування

Порядок придбання житла для учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування

Автор: admin1 от 26-07-2018, 11:06
 (голосів: 1)

Порядок придбання житла для учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансуванняЯк повідомляє управління праці та соціального захисту Дрогобицької райдержадміністрації у 2018 році відповідно до затвердженого Порядку в рамках виконання заходів обласної Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їх родин, бійців – добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні надана можливість учасникам бойових дій АТО та членам сімей Героїв Небесної Сотні на умовах спів фінансування отримати матеріальну допомогу на придбання житла.

Дія цього Порядку поширюється на:

1) членів сімей Героїв Небесної Сотні;

2) учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (далі – учасники АТО), зокрема:

- на утриманні яких є діти-інваліди,

- інвалідів війни ІІІ групи (на яких не поширюється дія Постанови КМУ від 19.10.2016 № 719),

- матерів, батьків, опікунів, які мають на утриманні 4 і більше дітей;

- осіб, які потрапили в складні життєві обставини (довготривала хвороба членів сім’ї, відсутність роботи з поважних причин тощо);

- внутрішньо переміщених осіб.

З обласного бюджету виділяється адресна допомога на придбання житла для учасника АТО, члена сім'ї Героя Небесної Сотні, яка перераховується у вигляді субвенції районним і міським (міст обласного значення) бюджетам.

Обсяг співфінансування з обласного бюджету становить не більше 25 відсотків розрахункової вартості житла.

Обсяг співфінансування з місцевих бюджетів становить не менше 25 відсотків розрахункової вартості житла.

Право на придбання житла на умовах співфінансування за рахунок коштів обласного бюджету мають учасники АТО та члени сім'ї Героїв Небесної Сотні, місце проживання яких станом на 01.12.2017 року та на день подання заяви на призначення адресної допомоги зареєстроване на території Львівської області та згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов.

Розрахункова вартість житла визначається відповідно до соціальних нормативів, передбачених чинним законодавством, та граничної вартості (гривень) 1 кв. метра загальної площі житла для населеного пункту, в якому учасник АТО, член сім'ї Героя Небесної Сотні перебуває на обліку як особа, що потребує поліпшення житлових умов на день звернення.

За додатковою інформацією звертатись в управління праці та соціального захисту населення кабінет № 1 або за телефоном 38971, контактна особа : ЧУШАК Іванна Йосифівна.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua