Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Робоча група РДА працювала з підприємцями на місцях

Робоча група РДА працювала з підприємцями на місцях

Автор: admin2 от 15-03-2018, 13:03
 (голосів: 0)

Робоча група РДА працювала з підприємцями на місцяхВідповідно до рішення попереднього засідання вчора робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яку очолює перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, почала працювала на місцях. Попередньо в райдержадміністрації відбулося обговорення плану роботи робочої групи та маршрут виїзду в населені пункти району.

Члени робочої групи відвідали СПД району в Новошичах, Бистриці, Верхньому Дорожеві та Грушеві. Проведена роз'яснювальна робота з керівниками та працівниками щодо дотримання трудового законодавства з питань оплати праці та з продажу тютюнових та алкогольних виробів. Керівники попереджені проРобоча група РДА працювала з підприємцями на місцях необхідність офіційного оформлення своїх працівників, збільшення рівня заробітної плати і дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень згідно з чинним законодавством.

Наголошено, що із встановленням розміру мінімальної заробітної плати на рівні 3723 гривень значно збільшені розміри штрафних санкцій за порушення законодавства про працю.

Виїзди робочої групи відбуватимуться і надалі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua