Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Мінімальна заробітна плата у 2018 році становитиме

Мінімальна заробітна плата у 2018 році становитиме

Автор: admin1 от 20-12-2017, 16:02
 (голосів: 0)

Мінімальна заробітна плата у 2018 році становитимеЗгідно з ухваленим Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» мінімальна заробітна плата у 2018 році становитиме: у місячному розмірі — 3723 гривні, у погодинному розмірі — 22,41 гривні.

Це означає, що розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати.

Наголошуємо, що підвищення розміру мінімальної заробітної плати не може бути підставою для переведення працівника  на неповний робочий час чи звільнення працівника.

 Роботодавець зобов’язаний: оформити працівника на роботу у встановленому порядку з першого дня виконання ним трудових функцій, забезпечити достовірний облік виконаної працівником роботи, виплачувати заробітну плату працівникам регулярно, у встановлені терміни 2 рази в місяць.

Чимало роботодавців ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і , бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам заробітну плату у «конвертах».

Нагадуємо, що тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально – захищеним.

На сьогоднішній день суттєво посилена відповідальність роботодавців за порушення законодавства про працю в частині виплати мінімальної заробітної плати. На розмір штрафів також впливатиме нова мінімальна заробітна плата 2018 року.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua