Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » В райдержадміністрації обговорили завдання, які стоять перед місцевою владою для легалізації зайнятості

В райдержадміністрації обговорили завдання, які стоять перед місцевою владою для легалізації зайнятості

Автор: admin2 от 6-12-2017, 11:38
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації обговорили завдання, які стоять перед місцевою владою для легалізації зайнятості
Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації
Віталія Скоропада відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Засідання було проведено за участі головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Назара Бичка.

Заслухано суб'єктів підприємницької діяльності та проведено детальний аналіз списку платників – мінімізаторів за жовтень 2017 року поданого ГУ ДФС у Львівській області. Було зосереджено увагу на завданнях, які стоять перед органами влади району для легалізації в повному обсязі робочих місць на підприємствах району, збільшення розміру заробітної плати та надходжень до бюджету.

Також проведено роз'яснювальну бесіду серед суб’єктів господарювання щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства з виплати заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили, дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua