Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » ДОРОЖНЯ КАРТА щодо забезпечення жінок після мастектомії протезами молочної залози

ДОРОЖНЯ КАРТА щодо забезпечення жінок після мастектомії протезами молочної залози

Автор: admin2 от 6-04-2017, 12:51
 (голосів: 0)

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів» (із змінами), визначено що жінки після мастектомії, секторальної резекції молочної залози, квадрантектомії та з вродженими вадами молочних залоз забезпечуються безоплатно протезами молочної залози, післяопераційними протезами, ліфами для їх кріплення, спеціальними ліфами для кріплення протезів молочних залоз для занять фізичною культурою і плаванням, ортезами на верхні кінцівки, зокрема компресійними рукавами.

Облік на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації ведуть місцеві органи праці та соціального захисту населення за зареєстрованим місцевим проживання осіб.

Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації має право взяти на облік за фактичним місцем проживання, перебування.

Для взяття на облік потрібно подати наступні документи:

  • заява про взяття на облік;

  • паспорт;

  • індивідуальна програма (для осіб з інвалідністю) або висновок ЛКК (для інших осіб), містить показання для забезпечення;

  • копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, у якому зазначено реєстраційний номер облікової картки платника податків, або копія сторінки паспорта громадянина України з відміткою про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта (для осіб, які через релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті.

Орган соціального захисту населення на підставі документів, які перелічені вище:

Підприємство у місячний строк з дня формування електронного направлення оформляє замовлення на виготовлення технічних та інших засобів реабілітації.

За більш детальною інформацією та отриманням направлення звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації за адресою: м. Дрогобич, вул. 22 січня, 41, каб.1. (тел. 3-89-71).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua