Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Про порядок післягарантійного ремонту технічних засобів реабілітації

Про порядок післягарантійного ремонту технічних засобів реабілітації

Автор: admin2 от 22-03-2017, 12:09
 (голосів: 0)

Про порядок післягарантійного ремонту технічних засобів реабілітаціїУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що згідно пункту 51 «Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів» особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа мають право на безоплатний післягарантійний ремонт технічних засобів реабілітації (зокрема крісел колісних та протезно-ортопедичних виробів), виданих за кошти державного бюджету,протягом терміну експлуатації такого виробу. Зазначеному ремонту підлягають технічні та інші засоби реабілітації, у яких закінчився гарантійний строк експлуатації або зберігання.

Протягом 2017 року підприємством «Форвард-Орто» будуть проводитись післягарантійні ремонти технічних засобів реабілітації не тільки виробництва цього підприємства, а й інших підприємств-виробників. Ремонти будуть здійснюватись за заявою особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи, їх законного представника або за зверненням органу соціального захисту населення на підставі заяви особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи або їх законного представника.

За додатковою інформацією звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА за адресою: м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 41, каб. 1. Тел. для довідок: 3-89-71.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua