Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Робоча група райдержадміністрації працювала з підприємцями

Робоча група райдержадміністрації працювала з підприємцями

Автор: admin2 от 2-03-2017, 08:51
 (голосів: 1)

Робоча група райдержадміністрації працювала з підприємцями1 березня відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якому згідно графіку, поданого Дрогобицькою ОДПІ, заслухано платників, у яких середня заробітна плата у січні 2017 року менша від законодавчо встановленого мінімуму.

Також на виконання доручення керівництва облдержадміністрації, з метою стимулювання розвитку лісопереробної галузі у Львівській області було організовано зустріч із представниками деревообробної галузі.

За результатами засідання керівників зобов'язано забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень; легалізувати робочі місця, якщо робітники працюють без належно оформлених документів згідно з чинним законодавством.

Вирішено, що робоча група наступного тижня проведе виїзди в населені пункти району та проведе роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які використовують найману працю.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua