Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Посилення роботи «Мобільного соціального офісу»

Посилення роботи «Мобільного соціального офісу»

Автор: admin1 от 17-10-2016, 16:06
 (голосів: 0)

Посилення роботи «Мобільного соціального офісу»У зв’язку з проведенням інформаційної кампанії щодо порядку надання громадянам щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату користування житлом, його утримання та комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергія), придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, посилено роботу виїзного «Мобільного соціального офісу». З ініціативи Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся виїзд в села Болехівці та Нове Село.

На запитання громадян відповідали  начальник відділу автоматичної  обробки інформації та контролю за правильністю призначення допомог  та соціальних  виплат УПСЗН Дрогобицької РДА Ірина Мацан, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Дрогобицького об’єднаного управління ПФ України у Львівській області Надія Ляшовська та зав відділеннями соціальної допомоги вдома територіального центру Наталя Дем’яновська і Ольга Литвин.

Запитань було чимало, серед них такі, як призначення та перерахунок субсидій на опалювальний період, зняття переплат з особових рахунків, перерахунок пенсії працюючим громадянам, інвалідам з дитинства, нарахування пенсій вчителям та медикам, призначення пенсії пільговим категоріям громадян, виявлення та взяття на обслуговування самотніх громадян та повнолітніх одиноких інвалідів відділеннями територіального центру. Та багато інших запитань, що стосується соціального захисту населення.

Як показала практика, «Мобільний соціальний офіс» – це реальна допомога для людей. Такий формат спілкування з жителями надзвичайно корисний. Для працівників соціальних служб – це можливість доведення до відома якомога більшої частини населення району положень чинного законодавства та різних змін до нього. Для жителів села – нагода, не виїжджаючи за межі місця проживання, з’ясувати певні питання соціальної тематики, особисто з’ясувавши деталі, що викликають сумнів чи інтерес.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua