Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Адреса та контактні телефони управління праці та соціального захисту населення РДА

Автор: admin2 от 29-01-2021, 09:18

Адреса та контактні телефони управління праці та соціального захисту населення РДААдреса управління: вул. 22 Січня, 41, м.Дрогобич

Електронна пошта управління soczachyst@ukr.net 

З питань надання державних соціальних допомог – 3-92-78
з питань надання житлових субсидій – 41 – 00 – 45
з питань надання пільг та компенсацій інвалідам, ветеранам війни, учасникам АТО (ООС) – 3-89-71
з питань сімейної політики та оздоровлення – 3-77-63...

«ДОНБАС СОС» безкоштовна «гаряча лінія»

Автор: admin2 от 14-02-2020, 11:45

«ДОНБАС СОС» безкоштовна «гаряча лінія»Безкоштовна «гаряча лінія» громадської організації «Донбас СОС» за підтримки Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим і міста Севастополя...

Обласна рада затвердила Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС

Автор: admin2 от 6-04-2021, 16:37

Обласна рада затвердила Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО/ООСУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що у 2021 році  у Львівській області забезпечують виконання двох  комплексних програм за кошти обласного і місцевих бюджетів:

  • Комплексна програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні...

В Україні запрацювала соціальна карта територіальних громад

Автор: admin2 от 1-04-2021, 10:37

В Україні запрацювала соціальна карта територіальних громадНа сайті Міністерства соціальної політики України в тестовому режимі запрацювала соціальна карта територіальних громад. Це - інформаційна панель з основними статистичними даними щодо захисту дитини і надання соціальних послуг в громадах.

Всього буде оприлюднено 160 індикаторів соціальної карти, зокрема за такими напрямками:

- створення та забезпечення функціонування служб у справах дітей;..

На комісії в РДА йшлося про дотримання соціальних гарантій під час вивільнення працівників

Автор: admin2 от 3-03-2021, 11:49

На комісії в РДА йшлося про дотримання соціальних гарантій під час вивільнення працівниківСьогодні, 3 березня в райдержадміністрації відбулося засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників. Очолив засідання перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.

Розглядалося питання вивільнення працівників у відділі освіти Дрогобицької райдержадміністрації. Начальника відділу освіти Івана Стецка попереджено про необхідність вжиття відповідно до чинного законодавства заходів, спрямованих на пом’якшення наслідків масового вивільнення працівників, а також забезпечення виконання усіх соціальних, фінансово-економічних та юридичних зобов’язань відповідно до трудового законодавства...

1 березня розпочалась індексація пенсій

Автор: admin2 от 1-03-2021, 11:12

1 березня розпочалась індексація пенсій1 березня 2021 року розпочато автоматичний перерахунок пенсій для осіб, які отримують пенсії, призначені згідно із законами України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (з числа військовослужбовців строкової служби), „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

У результаті реалізації постанови №127 очікується, що пенсії підвищаться у 8 мільйонів людей... 

Комісія РДА розглянула заяви мешканців щодо призначення субсидій та пільг

Автор: admin2 от 24-02-2021, 11:02

Комісія РДА розглянула заяви мешканців щодо призначення субсидій та пільгСьогодні, 24 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання населенню пільг та житлових субсидій.

Комісія розглянула документи та прийняла позитивне рішення стосовно двадцяти трьох з 25-ти поданих заяв мешканців про надання субсидій та однієї заяви — щодо надання пільг.

В громадах перевірять заклади, які надають послуги з проживання та утримання людей похилого віку

Автор: admin2 от 16-02-2021, 14:29

В громадах перевірять заклади, які надають послуги з проживання та утримання людей похилого віку16 лютого відбулося засідання робочої групи для виявлення та встановлення фактів надання послуг з проживання та/або утримання людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших громадян групи ризику з порушенням вимог чинного законодавства. Засідання провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.

За результатами засідання робочої групи доручено у кожній територіальній громаді створити робочу групу щодо виявлення та встановлення фактів надання послуг з проживання та/або утримання людей похилого віку,..

Три багатодітні матері Дрогобиччини отримали почесне звання «Мати-героїня»

Автор: admin2 от 8-02-2021, 13:15

Три багатодітні матері Дрогобиччини отримали почесне звання «Мати-героїня»Сьогодні, відповідно до Указу Президента України від 15 грудня  2020 року № 568/2020 перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та заступник голови РДА Тарас Матолич вручили квіти, нагрудний знак «Мати-героїня» та відповідні посвідчення про присвоєння почесного звання Катерині Кінаш (шестеро дітей), Галині Стецко (п’ятеро дітей) та Ганні Щербан (п’ятеро дітей).

Керівники райдержадміністрації привітали матерів, подякували за велику місію материнства, побажали добра, щастя і злагоди в їхніх родинах.

Стан соціально – трудових відносин, результати вирішення колективних трудових спорів, конфліктних ситуацій у Львівській області у 2020 році

Автор: admin2 от 26-01-2021, 16:02

Стан соціально – трудових відносин, результати вирішення колективних трудових спорів, конфліктних ситуацій у Львівській області у 2020 роціУпродовж 2020 року діяльність відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області (відділення НСПП) відповідно до Законів України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", "Про соціальний діалог в Україні" була спрямована на здійснення сприяння у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів), поліпшення стану соціально-трудових відносин (СТВ) у трудових колективах підприємств, установ, організацій області, прогнозування та запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння забезпеченню здійснення соціального діалогу, проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності профспілок та організацій роботодавців.

Інформація для громадян щодо можливості оформлення житлових субсидій

Автор: admin2 от 19-01-2021, 09:33

Інформація для громадян щодо можливості оформлення житлових субсидійПрограма житлових субсидій є головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг.

Дана програма діє в Україні вже понад 20 років і завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово – комунальних послуг, а лише частину платежу, яка алежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги. Відповідно до норм Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848...

Діяльність громад у сферах соціального захисту населення та захисту прав дітей - рекомендації від Мінсоцполітики

Автор: admin2 от 13-01-2021, 11:09

Діяльність громад у сферах соціального захисту населення та захисту прав дітей - рекомендації від МінсоцполітикиЗ початку 2021 року у зв’язку з децентралізацією змінюються  підходи щодо реалізації мешканцями територіальних громад права на соціальний захист.

Так, з 1 січня 2021 року усі звернення про призначення різних видів соціальної допомоги, пільг, субсидій та компенсацій громадяни мають подавати через «фронт-офіси» територіальної громади, які в свою чергу забезпечують їх передачу до органів соціального захисту населення райдержадміністрацій. Виключення становлять лише документи, що надсилаються поштою або подаються в електронному вигляді...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua