Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Робоча група з легалізації зайнятості продовжила свою роботу в новому році

Автор: admin2 от 23-01-2020, 09:55

Робоча група з легалізації зайнятості продовжила свою роботу в новому роціВчора, 22 січня відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. У засіданні взяв участь головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Вадим Вітрів. Були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких нараховано заробітну плату, нижчу від мінімального законодавчо встановленого розміру.З керівниками провели роз’яснювальну роботу з метою попередження негативних наслідків порушень законодавства...

Графік прийому фахівцями з протезування

Автор: admin2 от 22-01-2020, 15:47

Прийом жителів району представниками медико-технічної бригади Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування у 2020 році здійснюється за адресою:

м.Дрогобич, вул.А.Міцкевича, 5А (позаду будівлі Укртелекому)

за графіком:..

Розміри державних соціальних допомог у 2020 році

Автор: admin2 от 10-01-2020, 12:37

Розміри державних соціальних допомог у 2020 роціЗаконом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», на 2020 рік визначено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2020 року – 2027 гривень, з 1 липня - 2118 гривень, з 1 грудня - 2189 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

дітей віком до 6 років: з 1 січня 2020 року – 1779 гривень, з 1 липня – 1859 гривень, з 1 грудня – 1921 гривня;..

Розмір податкової соціальної пільги у 2020 році

Автор: admin1 от 3-01-2020, 11:14

Розмір податкової соціальної пільги у 2020 роціУправління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до п.п.1 п.4 ст. 169 розділу Податкового кодексу України, податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата, якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.

До відома пільговиків - жителів району

Автор: admin2 от 2-01-2020, 15:45

До відома пільговиків - жителів районуПунктом 7 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України  від 17 квітня 2019 року №  373  «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»,  було передбачено, що за заявою пільговика, поданою в управління праці та соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року № 1123 Урядом внесено зміни  до Порядку...

Відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністю

Автор: admin2 от 13-12-2019, 14:06

Відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністюВчора під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Руслана Щерби відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністю, на засіданні якої були розглянуті питання роботи районної асоціації інвалідів та її співпраці з органами виконавчої влади. Також йшлося про стан виконання Програми правового захисту, соціальної підтримки та реабілітації людей з інвалідністю та її затвердження на 2020. У засіданні взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, ДРТМО, відділу освіти, територіального центру соціального обслуговування. На Координаційну раду були також запрошені представники районної Асоціації інвалідів...

Робоча група з легалізації зайнятості визначила першочергові завдання

Автор: admin2 от 12-12-2019, 10:29
Робоча група з легалізації зайнятості визначила першочергові завдання11 грудня відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. 
Засідання було проведене за участі головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Івана Палько, який озвучив найбільш актуальні порушення трудового законодавства.
Обговорено основні завдання, які стоять перед робочою групою - питання дотримання законодавства про оплату праці в частині виплат заробітної плати, не нижчу від мінімально встановленого розміру,..

Змінено форму заяви на призначення житлової субсидії

Автор: admin1 от 11-12-2019, 10:20

Змінено форму заяви на призначення житлової субсидіїУправління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації повідомляє, що  з грудня 2019 року змінено форму заяви на призначення житлової субсидії.

nova-zayava-z-grudnya-2019.doc [59.5 Kb] (завантажень: 27)

Соціальні робітники відвідали людей з інвалідністю

Автор: admin2 от 4-12-2019, 14:49

Соціальні робітники відвідали людей з інвалідністю
3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю. Працівники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з представниками органів місцевого самоврядування провели зустрічі з людьми з обмеженими можливостями.

Роздали натуральну допомогу (продукти харчування) 195 особам на суму 27300 грн. Залучені спонсори та доброчинці для надання матеріальної допомоги інвалідам.

3 грудня - Міжнародний день осіб з інвалідністю

Автор: admin2 от 3-12-2019, 17:23
3 грудня - Міжнародний день осіб з інвалідністюЩороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день осіб з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем осіб з інвалідністю, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.
Управління праці та соціального захисту населення забезпечує реалізацю в районі державних програм соціального захисту населення.
Загальна кількість осіб з інвалідністю в районі на протязі 2019 року залишається стабільною, тому особлива увага приділяється питанню реалізації 
державних та обласних програм щодо соціального захисту осіб з інвалідністю та ефективного використання бюджетних коштів, виділених на цю мету...

Відбувся круглий стіл на тему попередження насилля в сім'ї

Автор: admin2 от 3-12-2019, 09:25

Відбувся круглий стіл на тему попередження насилля в сім'їЩорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”, яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

В рамках акції у Дрогобицькій райдержадміністрації 2 грудня відбувся круглий стіл під головування заступника голови РДА Володимира Ханас.

У розмові взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, відділу освіти, служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, представники ювенальної превенції Дрогобицької ВП ГУНП у Львівській області, а також представники суб’єктів, які здійснюють заходи із запобігання домашньому насильству в районі...

Відбулося чергове засідання робочої групи з легалізації зайнятості

Автор: admin2 от 28-11-2019, 09:52
Відбулося чергове засідання робочої групи з легалізації зайнятості27 листопада відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. 
На засіданні були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату, нижчу від мінімального законодавчо встановленого розміру, та тих, хто знаходиться в зоні ризику (середня заробітна плата на рівні 4173- 5500 грн).
З підприємцями проведено превентивно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання умов законодавства про працю, значення офіційного оформлення трудових відносин...
Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua