Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Робоча група з легалізації зайнятості провела чергове засідання

Автор: admin2 от 11-09-2019, 12:17
Робоча група з легалізації зайнятості провела чергове засіданняСьогодні у Дрогобицькій райдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
У засіданні взяла участь головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Марія Кучма, чка озвучила найбільш актуальні порушення трудового законодавства.
Були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру та ті, які знаходяться в зоні ризику (середня заробітна плата перебуває на рівні 4173- 5500 грн)...

В районі визначать умови життєдіяльності осіб з інвалідністю І групи

Автор: admin1 от 11-09-2019, 12:15

В районі визначать умови життєдіяльності осіб з інвалідністю І групиВчора, 10 вересня, в сесійній залі районної ради відбулося розширене засідання робочої групи щодо опитування осіб з інвалідністю І групи для визначення умов їх життєдіяльності, яку розпочав перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Участь в ньому взяли керівники та працівники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Дрогобицького районного територіального соціального обслуговування (надання соціальних послуг), районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, Дрогобицького відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного Фонду України...

Грант до 400 євро на навчання та перекваліфікацію для ветеранів Львівської області

Автор: admin1 от 10-09-2019, 10:27

Грант до 400 євро на навчання та перекваліфікацію для ветеранів Львівської областіЗапрошуємо ветеранів з Львівської області взяти участь в проекті, який дасть можливість отримати грант до 400 євро на проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України. 

Учасниками проекту уже стали 266 ветеранів, 51 з яких зі Львова та області. 181 ветеран захистив грантову заявку та отримав грант на навчання, 40 яких зі Львова та області.

До відома керівників підприємств, установ та організацій

Автор: admin2 от 10-09-2019, 09:57
До відома керівників підприємств, установ та організаційПовідомляємо, що Уряд прийняв постанову від 21.08.2019 року № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року № 115», внаслідок чого зазнав змін затверджений нею Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.
Особливості оновленого 21.08.2019 року Порядку повідомної реєстрації галузевих ( міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів:
На повідомну реєстрацію подається один примірник колективної угоди (договору), змін та доповнень до них разом із додатками та супровідним листом...

Комісія надала одноразову грошову допомогу двом родинам учасників АТО

Автор: admin1 от 6-09-2019, 10:42

Комісія надала одноразову грошову допомогу двом родинам учасників АТОВчора, 5 вересня, відбулося засідання комісії  щодо надання і виплати у 2019 році  грошової допомоги родинам загиблих (померлих) учасників  АТО,  жителям Дрогобицького району, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.

Комісія розглянула дві заяви від родини померлого учасника АТО Володимира Гурського та матері загиблого під Іловайськом Івана Габчака.

Було прийняте рішення надати одноразову грошову допомогу на поховання родині...

Соціальні робітники привітали ювілярів

Автор: admin2 от 5-09-2019, 10:43

Соціальні робітники привітали ювілярівПрацівники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з волонтерами привітали з ювілеями своїх підопічних, серед яких70- річна Ганна Грицай (с.Ясениця Сільна), 75- річний Ігор Ліщинський (с.Старий Кропивник), 80-річна Любов Буга (с.Гаї Верхні), 85 – річна Людвіга Хрущ (с.Старе Село).

Робоча група провела своє перше засідання

Автор: admin1 от 4-09-2019, 17:51

Робоча група провела своє перше засіданняСьогодні, 4 вересня,  на виконання доручення заступника голови Львівської обласної державної адміністрації, відбулася засідання робочої групи, яка буде організовувати опитування осіб з інвалідністю І групи для визначення умов їх життєдіяльності. Засідання робочої групи провів заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас. Участь в ньому взяли начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля, начальник відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Тетяна Баб’як, начальник Дрогобицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області Любов Яневич, заступник головного лікаря Василь Андрусів та інші.

Триває робота з підприємцями щодо легалізації зайнятості та оплати праці

Автор: admin2 от 4-09-2019, 15:04
Триває робота з підприємцями щодо легалізації зайнятості та оплати праціСьогодні, 4 вересня відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. 
На засідання були запрошені суб’єкти господарювання у яких, за інформацією фіскальної служби сума середньої заробітної плати найманих працівників за липень 2019 року менша за мінімальну. Представники суб’єктів господарювання пояснили причини, через які підприємства потрапили в перелік “ризикових”, озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі діяльності...

Робоча група визначила першочергові завдання у своїй роботі

Автор: admin1 от 28-08-2019, 15:42

Робоча група визначила першочергові завдання у своїй роботіНа черговому засіданні робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, що відбулося сьогодні 28 серпня, обговорено ситуацією яка склалася у Дрогобицькому районі серед районних підприємців щодо виплати заробітної плати не нижче мінімальної та на рівні мінімальної, доповів начальник управління економічної політики, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Віталій Скоропад.

Проведено аналіз засідань робочої групи, та який це дало результат на сьогоднішній день.

Комісія призначила щомісячну адресну допомогу та відновила призначення пенсії

Автор: admin1 от 22-08-2019, 17:23

Комісія призначила щомісячну адресну допомогу та відновила призначення пенсіїСьогодні, 22 серпня, проведено комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат, на якій було розглянуто подання управління праці та соціального захисту населення та подання Дрогобицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

Комісією прийнято рішення щодо призначення двом особам щомісячну адресну допомогу на 6 місяців та одній особі відновити призначення пенсії.

Держава здійснює регулювання оплати праці

Автор: admin1 от 16-08-2019, 15:15

Держава здійснює регулювання оплати праціВідповідно до статті 1 Закону України «Про оплату праці» заробітна плата – це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу.

Розмір заробітної плати залежить від складності та умов виконуваної роботи, професійно-ділових якостей працівника, результатів його праці та господарської діяльності підприємства.

Мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого...

Про забезпечення осіб з інвалідністю І та ІІ груп по зору очними протезами

Автор: admin1 от 16-08-2019, 12:53

Про забезпечення осіб з інвалідністю І та ІІ груп по зору очними протезамиУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що з метою надання додаткових соціальних гарантій у Львівській області прийнято Комплексну програму соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018-2020 роки, затверджену рішенням Львівської обласної ради від 05 грудня 2017 року № 551. Заходами вищенаведеної програми у 2019 році передбачено забезпечення осіб з інвалідністю по зору очними протезами відповідно до Порядку затвердженого розпорядження голови Львівської ОДА від 30.10.2018 №1153/0/5-18. Право на забезпечення технічними засобами медичної групи відповідно до цього порядку мають особи з інвалідністю І та ІІ груп по зору, діти з інвалідністю по зору... 

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua