czech massage
xxx video
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Соціальні служби району розробили Дорожню карту для учасників АТО

Автор: admin2 от 3-06-2015, 09:52

З метою забезпечення реалізації Плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 359-р, Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із спеціалістами управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації розробив "Дорожня карта для демобілізованих військовослужбовців та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції". Цей порадник містить інформацію про установи соціального захисту та охорони здоров’я із зазначенням номерів контактних телефонів, телефонів “гарячих ліній”,..

З 1 травня в Україні діє оновлена програма житлових субсидій

Автор: admin2 от 25-05-2017, 14:34

З 1 травня в Україні діє оновлена програма житлових субсидійЗ 1 травня  на підставі внесених 26 квітня урядом змін у постанову № 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату ЖКГ, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

У травні органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій на наступний рік та розрахують її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.

Повторно подавати документи на оформлення допомоги необхідно буде лише тим, хто орендує житло та у кого відбулися зміни у складі сім’ї. Для решти субсидіантів перерахунок проведуть автоматично, без повторного звернення...

Комісія розглянула вісім заяв щодо відшкодування витрат на оплату житлово - комунальних послуг

Автор: admin1 от 25-05-2017, 14:14

Комісія розглянула вісім заяв щодо відшкодування витрат на оплату житлово - комунальних послугСьогодні, 25 травня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання та призначення населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового та палива.

Комісія розглянула вісім звернень та одноголосно прийняла рішення про визначення кількості осіб з числа зареєстрованих для розрахунку субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, які фактично не проживають у житловому будинку...

Про стан реєстрації колективних договорів

Автор: admin1 от 25-05-2017, 13:19

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє про повідомну реєстрацію наступного колективного договору між директором та трудовим колективом, а саме Дрогобицького РЦСССДМ  від 25.05.2017 року № 14 укладений на 2017-2020 р.р.

На засіданні робочої групи заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності

Автор: admin1 от 24-05-2017, 12:50

На засіданні робочої групи заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльностіВ середу, 24 травня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Івана Ценко.  

На засіданні  заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності та проведено аналіз списку платників - мінімізаторів за березень 2017 року поданого Дрогобицькою ОДПІ.

Субсидії по новому

Автор: admin1 от 19-05-2017, 11:25

Субсидії по новому

Про зміни у Порядку надання житлових субсидій та пільг з 1 травня 2017 року можна дізнатись у приєднаному файлі:

subsidyi.doc [109 Kb] (завантажень: 75)

Про стан реєстрації колективних договорів

Автор: admin1 от 18-05-2017, 16:09

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє про повідомну реєстрацію наступного колективного договору, а саме

Колективний договір між адміністрацією і профспілковим комітетом Лішнянського НВК « ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» від 18.05.2017 року № 13 укладений на 2017-2020 р.р.

В Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар

Автор: admin1 от 18-05-2017, 11:25

В Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар травня в Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар на тему «Детінізація економіки. Легалізація найманої робочої сили та збільшення надходжень до бюджетів». Він був проведений під головуванням першого заступника голови  райдержадміністрації  Віталія Скоропада та за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Галини Нагірняк, директора Дрогобицького МРЦЗ Богдана Волошина, начальника Дрогобицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Любові Яневич, головного державного ревізора інспектора відділу ЄВ Дрогобицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Марії Галин.

Робоча група проаналізувала список платників-мінімізаторів та провела роз'яснювальні бесіди

Автор: admin1 от 17-05-2017, 12:42

Робоча група проаналізувала список платників-мінімізаторів та провела роз'яснювальні бесідиСьогодні, 17 травня, під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Шутка, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. У засіданні взяли участь головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області, начальник управління промисловості і підприємництва департаменту економічної політики ЛОДА Андрій Кісера, та головний спеціаліст управління Роман Білоган.

На засіданні  заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності та проведено аналіз списку платників-мінімізаторів за березень 2017 року поданого Дрогобицькою ОДПІ.

Про перерахунок житлових субсидій

Автор: admin1 от 16-05-2017, 14:51

Про перерахунок житлових субсидійУправління праці та соціального захисту населення  повідомляє, що  починаючи з 1 квітня 2017р. втратила чинність  постанова Кабінету Міністрів України №718 від 01.10.2015р., якою були встановлені  граничні ціни на природний газ  для населення (6,879 грн. за куб. м. до 01.04.2017р.)

Постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2017р. № 187 встановлено ціну газу товару для побутового споживача з ПДВ – 6,9579 грн. за куб. м.

Крім цього з 1 травня 2017 року буде проведено перерахунок всіх житлових субсидій.

В райдержадміністрації обговорювали питання змін до Порядку надання житлових субсидій

Автор: admin1 от 16-05-2017, 12:31

В райдержадміністрації обговорювали питання змін до Порядку надання житлових субсидійУ вівторок, 16 травня, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів нараду з питань змін до Порядку надання житлових субсидій та монетизації переплати по субсидіях. Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Галина  Чапля інформувала, що з 1 травня 2017 року буде проведено перерахунок всіх житлових субсидій. На  нараді також обговорювалися проблемні питання щодо реалізації вимог законодавства  на районному  рівні, були узгоджені терміни подання актів звіряння щодо сум переплат по газу,  електроенергії та воді. В нараді взяли участь представники підприємств надавачів послуг, зокрема Дрогобицького РЕМу, управління газового господарства, Дрогобицького водоканалу.

До відома жителів району – одержувачі житлових субсидій

Автор: admin1 от 16-05-2017, 11:36

До відома жителів району – одержувачі житлових субсидійУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що з 29 березня 2017 року відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 28.03.2017р. № 89  завершено опалювальний сезон 2016-2017рр.

Відповідно з цієї дати буде здійснено перерахунок житлових субсидій для жителів району і розраховано новий розмір субсидій на неопалювальний період на квітень місяць.

Наголошуємо, що даний перерахунок буде здійснено в автоматичному режимі без особистого звернення громадян.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.