porn
czech massage
first interracial
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Соціальні служби району розробили Дорожню карту для учасників АТО

Автор: admin2 от 3-06-2015, 09:52

З метою забезпечення реалізації Плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 359-р, Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із спеціалістами управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації розробив "Дорожня карта для демобілізованих військовослужбовців та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції". Цей порадник містить інформацію про установи соціального захисту та охорони здоров’я із зазначенням номерів контактних телефонів, телефонів “гарячих ліній”,..

Про стан реєстрації колективних договорів

Автор: admin2 от Учора, 12:36

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє про повідомну реєстрацію наступного колективного договору, а саме

Колективний договір між дирекцією Уличненської СЗШ І-ІІІ ст. та первинною профспілковою організацією від 28.03.2017 року № 03 укладений на 2017-2020 р.р.

Про зміни до колективних договорів і угод усіх рівнів

Автор: admin2 от Учора, 11:02

Про зміни до колективних договорів і угод усіх рівнівУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації нагадує, що із набуттям чинності з 01.01.2017 року Закону України від 06.12.2016 року № 1774-VIII « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», сторонам, які уклали колдоговори й угоди необхідно до кінця березня внести зміни до колективних договорів і угод усіх рівнів, щодо незастосування мінімальної зарплати як розрахункової величини. Вона застосовується в розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Продовження роботи « Мобільного соціального офісу»

Автор: admin2 от 24-03-2017, 16:22

Продовження роботи « Мобільного соціального офісу»У звязку з проведенням інформаційноїроботи стосовно термінів здачі документів для призначення одноразової адресної безготівкової субсидії для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, та щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг продовжено роботу виїзного «Мобільного соціального офісу».

Дрогобицьким районним територіальним центром соціального бслуговування (надання соціальних послуг) відбувся виїзд в с.Дорожів . Відповіді на питання громадян надали начальник відділу автоматичної обробки інформації та контролю за правильністю призначення допомог та соціальних виплат УПСЗН Дрогобицької РДА Ірина Мацан, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Дрогобицького об’єднаного управління ПФ України у Львівській області Надія Ляшовська та зав. відділенням соціальної допомоги вдома територіального центру Галина Вовк...

Про зміни в законодавстві

Автор: admin2 от 24-03-2017, 10:09

Про зміни в законодавствіУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що Законом України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» передбачено виплату державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, механізм якої визначено Порядком надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, затвердженим наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства фінансів України, Міністерства охорони здоров»я України від 30.04.2002 № 226/293/169 (далі - Порядок).

Крім того, до державної соціальної допомоги може бути призначена надбавка на догляд за дитиною-інвалідом віком до 18 років призначається одному з батьків, усиновителів, опікуну, піклувальнику, які не працюють, не навчаються (крім заочної форми навчання), не проходять службу, не займають виборну посаду

Робоча група з питань легалізації зайнятості вчора виїжджала в Нагуєвичі та Унятичі

Автор: admin2 от 23-03-2017, 13:25

Робоча група з питань легалізації зайнятості вчора виїжджала в Нагуєвичі та УнятичіВчора, 22 березня відбулося чергове виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участю представників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації, Дрогобицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, та головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області.Провів засідання перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.

Робоча група цього ж дня побувала в Унятичах та Нагуєвичах, де відвідала підприємців, які використовують найману працю.

Було проведено роз'яснювальну роботу з керівниками та працівниками щодо дотримання трудового законодавства з питань оплати праці...

Про порядок післягарантійного ремонту технічних засобів реабілітації

Автор: admin2 от 22-03-2017, 12:09

Про порядок післягарантійного ремонту технічних засобів реабілітаціїУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що згідно пункту 51 «Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів» особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа мають право на безоплатний післягарантійний ремонт технічних засобів реабілітації (зокрема крісел колісних та протезно-ортопедичних виробів), виданих за кошти державного бюджету,протягом терміну експлуатації такого виробу. Зазначеному ремонту підлягають технічні та інші засоби реабілітації, у яких закінчився гарантійний строк експлуатації або зберігання...

Про виплату щомісячної адресної допомоги тимчасово переселеним сім’ям

Автор: admin2 от 22-03-2017, 10:39

Про виплату щомісячної адресної допомоги тимчасово переселеним сім’ямУправління праці та соціального захисту населення РДА повідомляє про те, що 22 сім’ям тимчасово переселеним з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО виплачена адресна допомога за березень 2017 року на загальну суму 32 358 грн. для покриття витрат на проживання, в т.ч. на оплату ЖКП.

Всього з початку року виплачено адресної допомоги 22 пересеселеним сім’ям на суму 91 337 грн.

Розмір допомоги визначено, виходячи з суми 442 грн. - для працездатних осіб та 884 грн. - для дітей та пенсіонерів, 1 074 грн. – для інвалідів .

Виплата даної допомоги проведена шляхом зарахування коштів на особовий рахунок одержувачів через відділення ощадного банку.

Про стан реєстрації колективних договорів

Автор: admin2 от 21-03-2017, 15:36

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє про повідомну реєстрацію наступного колективного договору, а саме

Колективний договір між адміністрацією і профспілковим комітетом позашкільного навчального закладу Будинку дитячої та юнацької творчості від 21.03.2017 року № 02 укладений на 2017-2020 р.р.

Робоча група з легалізації зайнятості відвідала Модричі

Автор: admin2 от 16-03-2017, 12:19

Робоча група з легалізації зайнятості відвідала Модричі15 березня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання відбулося за участю начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів управління з питань праці головного управління Держпраці у Львівській області Віталії Шепеги.

Було обговорено ситуацію, яка склалась в деяких сільських радах, де середня заробітна плата нижча від мінімальної.

За результатами засідання вирішено було цього ж дня провести виїзд робочої групи у населені пункти району та провести роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які використовують найману працю на території Модрицької сільської ради.

Тривають заняття в школі соціального робітника

Автор: admin2 от 14-03-2017, 14:13

Тривають заняття в школі соціального робітникаВ Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) продовжуються навчання в “Школі соціального робітника”, основною метою яких є правильне оформлення звітної документації згідно нових стандартів. Проведено ознайомлення та обговорення листа Мінсоцполітики про надання соціальних послуг особам з інвалідністю, зокрема, особам з вадами зору.

Легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення вашого майбутнього

Автор: admin2 от 14-03-2017, 11:54

Легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення вашого майбутньогоУ зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року, на виконання заходів щодо детінізації виплати зарплати та легалізації найманої робочої сили, проводиться інформаційна кампанія в нашому районі. Законом України «Про державний бюджет України на 2017 рік» з 01.01.2017 року встановлено місячну мінімальну заробітну плату в розмірі 3200 грн., з якої повинні бути сплачені усі податки та єдиний соціальний внесок. А це означає, що розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати.

Також зазначаємо, що чимало роботодавців ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і, бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам зарплату в “конвертах”...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.