Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

«ДОНБАС СОС» безкоштовна «гаряча лінія»

Автор: admin2 от 14-02-2020, 11:45

«ДОНБАС СОС» безкоштовна «гаряча лінія»Безкоштовна «гаряча лінія» громадської організації «Донбас СОС» за підтримки Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим і міста Севастополя...

До уваги одержувачів субсидій

Автор: admin2 от 25-03-2020, 16:24

До уваги одержувачів субсидійШановні одержувачі житлових субсидій, на численні Ваші звернення щодо різної суми нарахованої субсидії у 2020 році, повідомляємо наступне.

Розмір житлової субсидії щомісяця змінюється, позаяк змінюється ціна на житлово-комунальні послуги (газопостачання, електропостачання, водопостачання). При цьому звертаємо увагу, що соціальні нормативи користування  житлово-комунальними послугами незмінні...

До уваги мешканців району!

Автор: admin2 от 16-03-2020, 17:56

До уваги мешканців району!У зв’язку з карантином та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції COVID – 19”, відповідно до рішення комісії з ТЕБ та НС від 16.03.2020р., з метою безпеки одержувачів та надавачів всіх видів соціальних допомог та компенсацій, створення умов щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID – 19 комунікація працівників управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації з жителями району з 17 березня 2020 р. до закінчення карантину буде здійснюватись виключно в телефонному режимі...

Ветеранам війни виплатять разову грошову допомогу до 5 травня

Автор: admin2 от 13-03-2020, 14:13

Ветеранам війни виплатять разову грошову допомогу до 5 травняУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.02.2020 №112 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» виплата допомоги буде здійснюватись шляхом перерахування через поштові відділення зв’язку або на банківські рахунки за місцем отримання пенсії (особам, які не є пенсіонерами, — за місцем їх проживання чи одержання грошового утримання) у наступних розмірах:..

Робоча група РДА розглянула стан легалізації зайнятості в будівельній сфері

Автор: admin2 от 12-03-2020, 12:18

Робоча група РДА розглянула стан легалізації зайнятості в будівельній сфері11 березня у Дрогобицькій райдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання були запрошені суб’єкти господарювання будівельної галузі, з якими проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та необхідності сплати податкових зобовязань до бюджетів усіх рівнів.

Обговорено основні завдання, які стоять перед робочою групою - забезпечення дотримання законодавства про оплату праці в частині виплат заробітної плати не нижче від мінімально встановленого розміру...

У засіданні робочої групи РДА взяли участь інспектори Держпраці

Автор: admin2 от 4-03-2020, 15:03

У засіданні робочої групи РДА взяли участь інспектори ДержпраціСьогодні відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Засідання було проведене за участю головних державних інспекторів головного управління Держпраці у Львівській області Святослава Гелетія та Ольги Сироїжко. Обговорено основні завдання, які стоять перед робочою групою - питання дотримання законодавства про оплату праці в частині виплат заробітної плати не нижче від мінімально встановленого розміру, своєчасної та у повному обсязі оплати праці, проведення роз’яснювальної роботи стосовно офіційного отримання заробітної плати та легальності трудових відносин...

Питання скорочення медичних працівників у районі обговорювалося на засіданні комісії в РДА

Автор: admin2 от 26-02-2020, 15:19

Питання скорочення медичних працівників у районі обговорювалося на засіданні комісії в РДАВ райдержадміністрації відбулося засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників. Розглядалося питання вивільнення працівників КНП«Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради в рамках реформи вторинної ланки охорони здоров'я. Заступник директора Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Галина Петречко розповіла про процедуру взяття на облік в центрі зайнятості, про наявність вакансій на сьогоднішній день та можливість перенавчання безробітних. Перший заступник головного лікаря Андрій Шевкенич повідомив, що адміністрація КНП вживає всіх необхідних заходів, спрямованих на пом’якшення наслідків масового вивільнення працівників,..

Про легалізацію зайнятості та заробітної плати йшлося на черговому засіданні районної робочої групи

Автор: admin2 от 26-02-2020, 15:08
Про легалізацію зайнятості та заробітної плати йшлося на черговому засіданні районної робочої групиСьогодні відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. 
На засідання були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату, нижчу від мінімального законодавчо встановленого розміру, та таких, в яких середня заробітна плата на рівні 4173- 4723 грн.
За підсумками засідання суб’єктам господарювання рекомендовано у своїй діяльності дотримуватись вимог трудового законодавства...

Триває роз'яснювальна робота з підприємцями щодо легалізації зайнятості

Автор: admin2 от 19-02-2020, 15:27
Триває роз'яснювальна робота з підприємцями щодо легалізації зайнятостіСьогодні, відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. 
На засідання були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру, та тих, в кого середня заробітна плата на рівні 4173- 4723 грн.
З підприємцями проведено превентивно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання умов законодавства про працю,..

Реабілітація дітей з інвалідністю

Автор: admin2 от 13-02-2020, 16:37

Реабілітація дітей з інвалідністюУправління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації в межах своїх повноважень проводить організаційну роботу з направлення дітей-інвалідів до реабілітаційних закладів всієї України відповідно до переліку закладів охорони здоров’я.

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження: I та II ступеня – 16 тис. гривень, ІІI ступеня – 25 тис. гривень...

На засідання комісії з легалізації зайнятості запросили підприємців у сфері торгівлі

Автор: admin2 от 29-01-2020, 14:53
На засідання комісії з легалізації зайнятості запросили підприємців у сфері торгівліСьогодні відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. 
Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Ольги Шадзевич, яка озвучила найбільш актуальні порушення трудового законодавства.
Обговорено доручення Прем'єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами...

Стан соціально – трудових відносин, результати вирішення колективних трудових спорів, конфліктних ситуацій у Львівській області у 2019 році

Автор: admin2 от 29-01-2020, 09:12

Стан соціально – трудових відносин, результати вирішення колективних трудових спорів, конфліктних ситуацій у Львівській області у 2019 роціУпродовж 2019 року діяльність відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області (відділення НСПП) відповідно до Законів України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", "Про соціальний діалог в Україні" була спрямована на здійснення сприяння у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів), поліпшення стану соціально-трудових відносин (СТВ) у трудових колективах підприємств, установ, організацій області, прогнозування та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння забезпеченню здійснення соціального діалогу,..

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua