Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

До уваги мешканців району!

Автор: admin2 от 16-03-2020, 17:56

До уваги мешканців району!У зв’язку з карантином та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції COVID – 19”, відповідно до рішення комісії з ТЕБ та НС від 16.03.2020р., з метою безпеки одержувачів та надавачів всіх видів соціальних допомог та компенсацій, створення умов щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID – 19 комунікація працівників управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації з жителями району з 17 березня 2020 р. до закінчення карантину буде здійснюватись виключно в телефонному режимі...

«ДОНБАС СОС» безкоштовна «гаряча лінія»

Автор: admin2 от 14-02-2020, 11:45

«ДОНБАС СОС» безкоштовна «гаряча лінія»Безкоштовна «гаряча лінія» громадської організації «Донбас СОС» за підтримки Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим і міста Севастополя...

В Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID – 19

Автор: admin2 от 25-05-2020, 17:04

В Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру  КМДА з протидії COVID – 19Асоціацією інформаційної та цифрової освіти в Україні запроваджено Віртуальну платформу  емоційної підтримки Моніторингового центру  КМДА з протидії COVID – 19 (moncenter.eduhub.in.ua).

В рамках цього проекту кожен українець має можливість безкоштовно  отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу м.Києва, які дозволять зберегти та зміцнити  позитивний  емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також навчатись онлайн м’яким навичкам (soft skills), які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію...

Карантин не вплинув на виплату соціальних допомог, субсидій та пільг мешканцям району

Автор: admin2 от 14-05-2020, 14:09

Карантин не вплинув  на виплату соціальних допомог, субсидій та пільг мешканцям районуПопри запровадження карантину управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації продовжує працювати. Працівники управління надають консультації дистанційно.

Запроваджений карантинний режим роботи відділів управління жодним чином не вплинув на виплату призначених соціальних допомог , житлових субсидій, пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Ці виплати здійснюються у встановлені законодавством терміни...

Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації інформує

Автор: admin2 от 6-05-2020, 16:21

Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації інформуєНа період карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку і сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи-підприємця призначається і виплачується допомога на дітей до досягнення ними 10-річного віку в розмірі прожиткового мінімуму на дітей відповідного віку, встановленого на 1-ше січня 2020 року...

Запроваджено інформаційну онлайн платформу „Допомога поруч” для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину

Автор: admin2 от 29-04-2020, 16:16

Запроваджено інформаційну онлайн платформу  „Допомога поруч” для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину
0Кабінет Міністрів України 8 квітня 2020 року прийняв постанову № 287 “Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення”, якою передбачено надання допомоги пенсіонерам та одержувачам соціальних виплат в дистанційній оплаті за житлово-комунальні послуги та задоволення їх соціально-побутових потреб в умовах карантину.

Для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину створено інформаційну платформу “Допомога поруч”,  https://dopomoga.msp.gov.ua...

Розпочалась виплата 1000 тис.грн. одноразової допомоги одержувачам державних соціальних допомог

Автор: admin2 от 28-04-2020, 09:44

Розпочалась виплата 1000 тис.грн. одноразової  допомоги одержувачам державних соціальних допомогУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що у районі розпочалась виплата одноразової допомоги одержувачам соціальної допомоги, зокрема тим, хто отримує:

державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю, які одночасно з цією допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника;..

Пенсійний фонд профінансував виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 1 000 гривень пенсіонерам Львівщини

Автор: admin2 от 24-04-2020, 11:23

Пенсійний фонд профінансував виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 1 000 гривень пенсіонерам Львівщини23 квітня Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області спрямувало на виплату одноразової грошової допомоги понад 600 мільйонів гривень.

355,3 тисячам пенсіонерів області, які отримують пенсії на рахунки у банках, одноразову допомогу буде зараховано не пізніше 24 квітня.

263 тисячам пенсіонерів, котрі отримують пенсії через пошту, листоноші мають доставити одноразову допомогу додому протягом 5 календарних днів з дня надходження коштів. У разі неможливості виплати одноразової грошової допомоги в зазначені 5 днів, її мають виплатити не пізніше 25 червня поточного року,..

Соціальна підтримка осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Автор: admin2 от 21-04-2020, 11:25

Соціальна підтримка осіб, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи26 квітня - 34-і роковини найбільшої техногенної катастрофи в історії людства.

Кожного року ми повертаємося пам’яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Віддаємо данину шани і вдячності тим, хто пожертвував найдорожчим, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього свого народу та всього людства.

Станом на 01.04.2020 року на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації знаходиться 102 особи,..

7,4 млн грн - для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації

Автор: admin2 от 16-04-2020, 15:37

7,4 млн грн - для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітаціїОсоби та діти з інвалідністю забезпечуються відповідними технічними та іншими засобами реабілітації, отримують за бажанням компенсацію за відповідні самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації в порядку черговості.

Про це інформують у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

Технічні та інші засоби реабілітації, призначені для безоплатного забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю,..

Підопічні терцентру отримали освячені паски до Великодня

Автор: admin2 от 15-04-2020, 17:20

Підопічні терцентру отримали освячені паски до ВеликодняДрогобицький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) завершує підготовчу роботу до Великодніх свят. Соціальні робітники доставили до помешкань самотніх літніх людей продуктові набори, які безкоштовно надала мережа супермаркетів АТБ, а також продукти харчування та миючі засоби, придбані за бюджетні кошти.

Підопічні терцентру також отримали освячені паски, які спонсорували «Центр опору коронавірусу. Дрогобиччина» та ПП «Діана».

Про забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації на період карантину

Автор: admin2 от 15-04-2020, 16:57

Про забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації на період карантинуУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністраціі повідомляє, що відповідно до затверджених заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (постанова КМУ №211 від 11.03.2020р) дозволено роботу суб’єктів господарювання щодо виготовлення та реалізації технічних засобів реабілітації, що дає змогу забезпечувати осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення необхідними засобами реабілітації...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua