Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

На Львівщині реалізується проект «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей»

Автор: admin2 от Учора, 15:29
На Львівщині реалізується проект «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей»Одним з компонентів проекту є психосоціальна допомога ветеранам та підтримка соціального згуртування в громадах. Зокрема, передбачено такі види діяльності:
проведення тренінгів із соціального згуртування, інтеграції, залучення коштів для розвитку громади, а також підготовки грантових проектів із соціального згуртування в громадах;
надання грантів кожній ініціативній групі в громаді (усього 30 громад у трьох областях України) розміром до 12 000 євро для впровадження проектів із соціального згуртування та залучення всіх груп населення до активної участі на рівні громади шляхом реалізації соціальних, культурних, освітніх, спортивних та інших ініціатив;..

Відбулося чергове засідання робочої групи з легалізації зайнятості

Автор: admin2 от 4-07-2019, 09:32

Відбулося чергове засідання робочої групи з легалізації зайнятості3 липня відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання були запрошені суб’єкти господарювання у яких, за даними фіскальної служби сума середньої заробітної плати найманих працівників за травень 2019 року менша за мінімальну. Вони пояснили причини, через які потрапили в перелік “зона ризику”, озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі діяльності.

Проведено інформування керівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства, про працю, особливо в частині підвищення рівня оплати праці, дотримання норм мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників,..

Допомога літнім мешканцям

Автор: admin2 от 27-06-2019, 12:27

Допомога літнім мешканцям
Мультидисциплінарна команда Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснила виїзди в села району для надання одиноким соціальних послуг.

Засідання комісії з легалізації зайнятості

Автор: admin2 от 26-06-2019, 12:25
Засідання комісії з легалізації зайнятостіСьогодні, відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. 
Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Марії Кучми, якою було озвучено найбільш актуальні порушення трудового законодавства.
На засідання були запрошені суб’єкти господарювання у яких, за даними фіскальної служби сума середньої заробітної плати найманих працівників за травень 2019 року менша за мінімальну. Також ряд присутніх суб’єктів господарювання пояснили причини, через які потрапили в перелік “зона ризику”,..

На засіданні робочої групи йшлося про найбільш поширені випадки порушення трудового законодавства

Автор: admin2 от 19-06-2019, 14:16
На засіданні робочої групи йшлося про найбільш поширені випадки порушення трудового законодавстваСьогодні у Дрогобицькій райдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Вікторії Гумен, яка озвучила найбільш поширені випадки порушень трудового законодавства.
На засідання були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру та таких, які знаходяться в зоні ризику – середня заробітна плата на рівні 4173- 5500 грн...

Виїзд робочої групи

Автор: admin2 от 19-06-2019, 13:03
Виїзд робочої групиСьогодні робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення працювала на місцях. Було проведено роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які використовують найману працю на території Підбузької селищної ради.
Суб»єктам господарювання були надані роз’яснення відповідно до чинного законодавства України та особливу увагу приділено наслідкам невиконання вимог законодавства України про працю у вигляді фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за тіньову зайнятість, виплату заробітної плати «у конвертах» та недотримання міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень в оплаті праці...

Здійснено перевірку надання соціальних послуг в селі Ясениця-Сільна

Автор: admin1 от 19-06-2019, 11:07

Здійснено перевірку надання соціальних послуг в селі Ясениця-СільнаПрацівники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) здійснили виїзд в селі Ясениця-Сільна.

Завідувач відділення організації надання адресної, грошової та натуральної допомоги Мар’яна Ковальчук та фахівець соціальної допомоги вдома Ольга Литвин спільно з представниками органів місцевого самоврядування відвідали домівки самотніх з метою перевірки надання соціальних послуг. Зауважень до роботи соціальних працівників немає.

Робоча група райдержадміністрації обстежила умови проживання мешканців Підбузького геріатричного пансіонату

Автор: admin2 от 18-06-2019, 16:46
Робоча група райдержадміністрації обстежила умови проживання мешканців Підбузького геріатричного пансіонатуСьогодні, 18 червня робоча група на чолі із заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ханасом відвідала Підбузький геріатричний пансіонат. На виконання завдання Міністерства соціальної політики робоча група у складі представників управління праці та соціального захисту населення РДА, районного  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) провела обстеження умов проживання та дотримання прав  громадян похилого віку і осіб з інвалідністю, які проживають в геріатричному пансіонаті.  Учасники робочої групи поспілкувалися з директором пансіонату Вірою Баброцяк, персоналом та мешканцями...

Про відповідальну особу з протидії домашньому насильству

Автор: admin2 от 14-06-2019, 09:37

Про відповідальну особу з протидії домашньому насильствуКоординатором з  питань здійснення  заходів у сфері  запобігання та протидіі домашньому  насильству у Дрогобицькому районі визначено  заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації Ханаса Володимира Йосиповича (розпорядженням голови РДА від 20.03.2019 р № 121)

Контактний тел. (+3244)38455

vdpovdaln-mscev-radi.doc [72.5 Kb] (завантажень: 0)

В Попелях інспектували роботу соціальних робітників

Автор: admin1 от 13-06-2019, 16:09

В Попелях інспектували роботу соціальних робітниківДиректор Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Оксана Тринчук та фахівець соціальної допомоги вдома Наталя Дем’яновська здійснили виїзд в село Попелі з метою перевірки роботи соціальних робітників.

Спільно з сільським головою Тарасом Біликівським відвідано домівки стареньких підопічних.

Робоча група заслухала керівників підприємств та ФОП, які виплачують заробітну плату нижче мінімальної

Автор: admin1 от 12-06-2019, 11:57

Робоча група заслухала керівників підприємств та ФОП, які виплачують заробітну плату нижче мінімальноїСьогодні, 12 червня, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Марії Кучми, якою було озвучено найбільш актуальні порушення трудового законодавства.

На засіданні були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яким було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua