Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Для фіналу конкурсу "Краща громадська екологічна ініціатива" відібрали 12 екопроектів

Для фіналу конкурсу "Краща громадська екологічна ініціатива" відібрали 12 екопроектів

Автор: admin2 от 31-08-2016, 14:14
 (голосів: 0)

Для фіналу конкурсу "Краща громадська екологічна ініціатива" відібрали 12 екопроектівДнями в департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації відбулося засідання конкурсної комісії з відбору аплікантів, яким буде надаватися фінансова підтримка на реалізацію екопроекту за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

"На розгляд Конкурсної комісії було представлено 44 екопроекти, метою яких є вирішення екологічних проблем Львівщини. - Повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник. - Після тривалого обговорення комісія попередньо відібрала 12 екопроектів, які заслуговують на увагу та фінансову підтримку".

За словами посадовця, усі ці проекти відповідають пріоритетам Конкурсу і підготовлені відповідно до вимог "Положення про конкурс проектів "Краща громадська екологічна ініціатива".

Наступне засідання Конкурсної комісії заплановано на вересень поточного року, під час якого буде оголошено переможців конкурсу.

Слід зауважити, що конкурс проектів "Краща громадська екологічна ініціатива" проводиться на Львівщині вперше.

Нагадаємо, що громадськість подавала ідеї до 29 липня за такими напрямками: запровадження європейських стандартів у поводженні з відходами, зменшення забруднення повітряного басейну та поліпшення стану водних об’єктів, розвиток мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду, виховання екологічної свідомості населення.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua